Loading

Rreth Nesh

Gjithçka filloi 8 vjet më parë dhe që atëherë restorantet tona kanë parë vetëm sukses të madh, kënaqësinë maksimale të klientëve dhe zgjerimin e restoranteve tona. Sot mund të na gjeni në 2 lokacione në Tiranë dhe Vlorë. Misioni ynë është të krijojmë ushqime që përfshijnë të gjitha shqisat tona. Vëllezërit Tiku & Mato përpiqen çdo ditë të provojnë ide dhe frymëzime të reja për t’i sjellë ato në pjatën tuaj.

Ne preferojmë shumë përbërësit e bukur, të rralla dhe unike që janë zgjedhur me kujdes  të freskëta çdo ditë nga furnitorët tanë të besuar.

RESTORANTI

Ju mund të na gjeni në 2 vende të ndryshme:
Tiranë: Rr. Bilal Sina, pranë Kopshtit Zoologjik dhe Vlorë: Vlorë – Radhimë km. 13. Në secilën nga këto vende ju do të gjeni shërbime të shkëlqyera dhe ushqimin më të mirë i përgatitur direkt nga vëllezërit kuzhinierë ose nga skuadra e tyre e trajnuar mirë që i mbështet ata gjatë gjithë kohës. Ne krijojmë një shërbim të personalizuar për çdo person, hap pas hapi, duke respektuar shijet dhe pritjet.

Ndjehu komod si në shtëpi, i rrethuar nga një atmosferë e ngrohtë. Shijoni pjata moderne nga  specialitetet e menusë tone të cilat nuk mund t’i gjeni diku tjetër. Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë të verërave për ta kombinuar atë me ushqimin tonë. Ne pranojmë rezervime për evente private, prandaj na kontaktoni dhe ne organizojmë eventin perfekt për ju dhe familjen ose miqtë tuaj.

REZERVO TANI

Kontakto tani dhe rezervoni vendin tuaj për një eksperiencë të paharrueshme ushqimore. Na kontaktoni përmes emailit, telefonin ose thjesht na dërgoni një kërkesë prenotimi përmes faqes tonë.